Werkt bij Dullers sinds: 1986 in de zaak van mijn vader Bob Duller.
Jouw held: 100% mijn pa, Bob Duller.
Hotspot in Apeldoorn: 
Huisje James, voortreffelijk eten, op een sprookjesachtige mooie locatie.

Ik heb leren knippen met mijn hart, daarna kwam de techniek. Techniek kan iedereen leren, inzicht en creativiteit niet. Die moet je echt in je hebben. En dat zijn dan ook belangrijke kwaliteiten van mijn team. Ik maak graag mooie dingen en krijg echt energie van mijn werk. De ideale coupe is voor mij een coupe die losjes en natuurlijk valt, ook zonder föhn.

Werkt bij Dullers sinds: oktober 1995.
Waar mogen ze je s’nachts voor wakker maken: 
voor helemaal niks ;-).
Ik spaar voor: een mooie reis.

Ik probeer graag nieuwe dingen uit. Nieuwe kapsels daar leef ik graag mijn creativiteit in uit. Als je eens iets anders wilt, van lang naar heel kort bijvoorbeeld, dan vind ik dat echt een uitdaging.

Werkt bij Dullers sinds: november 2008.
Altijd in mijn tas:  favo lippenstift, telefoon, deo en smintjes
Hotspot in Apeldoorn: Stadscafé & Sizzles

Het kappersvak vind ik zo leuk omdat het zo veelzijdig is. Ik kan mezelf creatief uitleven in knippen, highlights en kleuren en vind dit ontzettend leuk om te doen. Daarnaast vind ik het ontzettend leuk om mijn jonge collega’s te inspireren en te trainen. Buiten het kappersvak houd ik mij vooral bezig met muziek. Vioolspelen & zingen zijn een grote hobby voor mij. Geen enkele dag is zo voor mij hetzelfde.

Werkt bij Dullers sinds:  1 april 2022.
Waar mogen ze je s’nachts voor wakker maken: nergens voor, tenzij je onze kat bent, dan zie ik het door de vingers.
Hotspot in Apeldoorn: CODA en Bianco. Ook kom ik graag in Deventer en Zwolle. En in mijn woonplaats Vaassen zit mijn favoriete restaurant Aroma.

Al 26 jaar werk ik met veel plezier en passie als Hairstylist.  Jou stralend de deur uit laten gaan just makes me happy.  Heb je krullen of wil je ze ontdekken dan de curly girl treatment en ik neem je mee in de wereld van krullen en hoe je deze het beste kunt verzorgen en onderhouden. 

Werkt bij Dullers sinds:  9 januari 2024
Altijd in mijn tas:   telefoon, sleutels, lippenstift, zonnebril, pleisters, paracetamol, parfum
Hotspot in Apeldoorn: Jules Verne

Mijn naam is Fanar en per 9 januari ben ik begonnen bij Dullers. Ik heb 17 jaar bij een salon in Wassenaar gewerkt. Het feit dat ik dit werk al 17 jaar doe zegt denk ik gelijk alles over hoe ontzettend leuk ik dit vak vind. Ik knip, kleur en stijl, mannen vrouwen en kinderen kunnen dus bij mij terecht.  Ik hoop jullie snel te zien!

Werkt bij Dullers sinds:  1 september 2020
Altijd in mijn tas:   portemonnee, Deo, snacks, oortjes
Hotspot in Apeldoorn: Stadscafee, jules verne

Vanaf september 2020 ben ik begonnen bij Dullers. Het was gelijk een fijne klik, ondertussen werk ik alweer 4 jaar bij Dullers met veel plezier.
Het leukste aan het vak vind ik de creativiteit en de gezelligheid van de mensen. Later hoop ik graag bruidstyliste te worden en me passie daar in uit te kunnen voeren
.

Werkt bij Dullers sinds: Maart 2024
Altijd in mijn tas:  lipsticks, sleutels, iets te snacken  mijn mobiel, waterfles en mijn loop oordoppen
Hotspot in Apeldoorn: Coda (erg leuk om ook met kinderen te doen), Restaurant Poppe, super cozy en leuk voor een date night. Sizzles at the park, mooie sfeer en lekker genieten. 

Met mijn achtergrond in o. a. projectmanagement ondersteun ik de dagelijkse operaties binnen de zaak. Als hostess ben ik vaak het eerste aanspreekpunt: ik help je graag met het plannen van een afspraak of beantwoord je vragen. Daarnaast vind ik het ontzettend leuk om steeds meer over het kappersvak te leren en bij te dragen aan het reilen en zeilen van de salon. Werken bij Dullers voelt als een mooie combinatie van creativiteit, gastvrijheid en teamwork!

Vanaf september 2020 ben ik begonnen bij Dullers. Het was gelijk een fijne klik, ondertussen werk ik alweer 4 jaar bij Dullers met veel plezier.
Na mijn verlof van mijn dochter besloot ik op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging die goed te combineren is met mijn gezin. Omdat ik zelf klant was bij Dullers, wist ik al hoe fijn de sfeer hier is, en nu mag ik deel uitmaken van dit gezellige en creatieve team.

Werkt bij Dullers sinds: 2024
Altijd in mijn tas:  lippenstift, deodorant, parfum, smintjes, oplader en mijn telefoon.
Hotspot in Apeldoorn: shabu shabu

Ik ben Sulaf, 17 jaar oud… Ik kom uit Syrië, maar woon inmiddels al 10 jaar in Nederland. Van jongs af aan was mijn droom om kapster te worden, net als mijn moeder. Dit doel ben ik nu met grote stappen aan het bereiken… Ik heb voor het kappersvak gekozen omdat ik een persoon ben die liever haar handen onder het haar en de verf heeft dan in een boek.

Werkt bij Dullers sinds: April 2024
Altijd in mijn tas:  Lipliner, geurtje, telefoon en geld
Hotspot in Apeldoorn: Bollino’s ze hebben daar de lekkerste broodjes! En hou er ook heel erg van om naar de zonnebank te gaan.Stadscafe, jules verne, good vibes

Hoi ik ben Noëlla ik ben 18 jaar oud. Ik woon in Wenum wiesel. Ik vind het erg leuk om dingen te doen met vriendinnen zoals terras en uitgaan. Ik hou ook heel erg van make-up ik doe het zelfs als baantje erbij voor mezelf. Wat vind je leuk aan het kappersvak: Ik vind het super leuk om met me handen te werken en vind het ook erg leuk om te werken met iemands uiterlijk.

Werkt bij Dullers sinds: Augustus 2023
Altijd in mijn tas:  Jules Verne
Hotspot in Apeldoorn: Lipliner, telefoon, portemonnee, geurtje

Ik vind het kappersvak heel leuk omdat ik andere mensen blij kan maken met hun haar, het leukste om te toen vind is kleuren en het haar mooi af te stylen je leert elke dag weer iets nieuws en maakt klanten blij…

Werkt bij Dullers sinds: Ik ben begonnen in september 2017 en heb er 7 jaar met veel plezier gewerkt, tot september 2024. Sinds 1 mei 2025 ben ik gelukkig weer terug bij Dullers!
Altijd in mijn tas:  Bollino’s – mijn favoriete plek in de stad!
Hotspot in Apeldoorn: Lipgloss en mijn AirPods – essentials die altijd meegaan.

Ik hou van alles wat met beauty te maken heeft – van huidverzorging tot haar en make-up. Het mooiste aan dit vak vind ik dat je met kleine veranderingen een groot verschil kunt maken in hoe iemand zich voelt. Mensen helpen stralen, zich zelfverzekerd en mooi laten voelen, dat is waar ik het voor doe. Daarnaast haal ik veel plezier uit het contact met klanten en het creëren van een ontspannen, fijne sfeer in de salon.

Werkt bij Dullers sinds:  2023
Altijd in mijn tas:  Lipliner, lippenstift, lipgloss, geld, luchtje
Hotspot in Apeldoorn: Stadscafe, jules verne, good vibes

Sinds jongs af aan leek het me al leuk om kapper worden. Ik vond het altijd al leuk om bezig te zijn met mijn eigen haar en die van anderen. Wat ik het leukste vind aan dit vak zijn de verschillende functies, zo leer je elke keer weer iets nieuws…
Ook vind ik het erg leuk om het haar mooi te stylen. Kleuren vind ik ook super leuk om te doen!